Vyhledávání zboží
Zde se nacházíte: / Obchodní, dodací a platební podmínky

Obchodní, dodací a platební podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě provozovaném společností Nakladatelství a vydavatelství VOLÁNÍ, spol.s r.o., zapsané v Obchodním rejstříku: Zápis v OR vedeném u KS v Praze, oddíl C, vložka 45562.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je Nakladatelství a vydavatelství VOLÁNÍ, spol.s r.o., Hlavní 77, 250 67 Větrušice, IČ: 250 52 837, DIČ: CZ 250 52 837 a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou právnická osoba, podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších novel.

Závaznou objednávkou kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

DODACÍ PODMÍNKY

Způsob doručení:

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty

Způsob platby:

1. Dobírka: Cenu zaplatíte až při převzetí zboží na poště. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky přepravné ve výši 110 Kč (vč. DPH).

2. Bankovní převod předem: Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na náš účet č. 2300505544/2010 u FIO BANKY. Jako variabilní symbol platby vždy uvádějte číslo dané objednávky, které se zobrazí po jejím dokončení. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky přepravné ve výši 80 Kč (vč. DPH).

UPOZORNĚNÍ: Pokud zákazník zvolí platbu předem na účet, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní od její realizace. Pokud nakladatelství neobdrží v této lhůtě platbu na svůj účet, bude objednávka zrušena. Před zrušením objednávky bude zákazník upozorněn a požádán o realizaci očekávané platby.

O přijetí Vaší objednávky Vás informujeme mailem, daňový doklad - faktura a dodací list jsou vždy přiloženy v balíku.

Cena přepravného:

Při objednávkách nad 1300,- Kč je přepravné zdarma
Při objednávkách do 1300,- Kč je přepravné při způsobu platby dobírkou 110 Kč (vč. DPH)
Při objednávkách do 1300,- Kč je přepravné při způsobu platby bankovním převodem předem 80 Kč (vč. DPH)

Termín dodání:

Pokud je zboží na skladě, vyskladníme jej max. do 3 pracovních dnů.
Pokud zboží na skladě není, dodací lhůta může být i 2 týdny.
O případném zpoždění dodávky Vámi objednaného zboží budete neprodleně informováni.

Daň z přidané hodnoty (DPH):

Ceny zboží v našem internetovém obchodě jsou uváděny vč. DPH. U objednávek účtujeme cenu zboží včetně DPH podle sazeb platných v ČR (knihy, časopisy – 10% / lamina - 15% / hudba, CD-ROMy – 21%).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel internetového obchodu se tímto zavazuje, že neposkytne Vaše osobní údaje v jakékoliv podobě třetím stranám a že se řídí zákonem číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Výjimku tvoří pouze realizace samotné dopravy objednaného zboží, při které je nutné uvést základní osobní údaje pro úspěšné doručení Vaší objednávky. Jedná se o ty osobní údaje, které vyplňujete při objednání zboží.

Vámi uvedené osobní údaje jsou určeny výhradně pro naši interní potřebu a slouží pouze k úspěšnému vyřízení Vaší objednávky.

Registrací v internetovém obchodu Volání zákazník souhlasí se shromažďováním údajů potřebných k nakupování.

Zákazník má samozřejmě právo kdykoliv písemně přes e-mail objednavky@k-volani.cz zažádat o výmaz svých osobních údajů z naší databáze.